2012 - 2022 - SAMP/MTA
 

Naše začiatky siahajú do rokov 2012. Od samého začiatku sme sa snažili prinášať hráčom jedinečný zážitok a autentický herný svet. Naša komunita bola založená skupinou vášnivých hráčov a zakladateľmi DaDom, Kukom (Mike), DanySVK a Ivanom. S ich oddanosťou a snahou sme vybudovali prostredie, kde hráči môžu prežívať reálny život v hernom svete.
 

Našou prioritou je reálny život v hre, a preto sa neustále snažíme vytvárať prostredie, ktoré čo najvernejšie odráža skutočnosť. Tvoríme vlastné modely, aby sme mohli hráčom ponúknuť originálne a autentické prostredie našej hry. Zároveň sa pyšníme tým, že sme implementovali viac ako 10 povolaní, ktoré sú priamo odvodené od reálnych profesii. Týmto spôsobom hráči môžu prežiť rôzne roly a dobrodružstvá, ktoré by zažili aj v skutočnom svete.

Naše srdce je umiestnené v Bratislave, čo je mesto, na ktoré sme sústredili naše modely a prostredie. Snažíme sa zachytiť jeho špecifickú atmosféru a charakter v hernom svete, čím hráčom umožňujeme cítiť sa, akoby sa nachádzali v samotnej Bratislave.
 

Ak hľadáte autentický herný zážitok, ktorý sa zameriava na reálny život a ponúka viac ako 10 rôznych povolaní, pridajte sa k nám. Naša komunita je otvorená novým hráčom, ktorí sú pripravení objaviť svet, kde sa hra stáva skutočnosťou. Spoločne môžeme budovať a rozvíjať tento unikátny herný svet, kde sa fantázia stretáva s realitou. Pripojte sa k nám a zažite nezabudnuteľné dobrodružstvá na našom dlhoročnom MTA serveri.

 

2023 - GTA V

 

Tento rok sme sa rozhodli začať novú kapitolu. Od roku 2023 sme začali s konveretovaním naších modelov do hry GTA V a posunuť tak úroveň našej hry na nový level. Ak chcete aby táto podpora napredovala staňte sa naším fanšúikom na naších sociálnych sieťach alebo nás môžete podporiť ceu službu Patreon. 

Vedenie servera

Like_Mike

Majiteľ

@davidmike

Ivan8065

Majiteľ

@ivan8065

Mine

Hl. Administrátor

@mine158

Administrátori

Mild0

Administrátor

@meterparcin666

Zimpy__

Administrátor

@zimpy__

Monty

Administrátor

@montyrv

Fallenmarek

Administrátor

@fallenmarek

Ričard

Administrátor

@richard_kr

Hanz

Administrátor

@drat3rkoo

izko1.3

Administrátor

@izko1.3

Matu1

Administrátor

@matu1

Fisherdoo

Administrátor

@fisherdoo

Mathew_Ross

Administrátor

@.gewolf

Moderátori

Denver

Moderátor

@denver1740

damo

Moderátor

@dezoo1